Alden Teknik Hakkında

Alden Teknik, İstanbul'da başladığı faalliyet sürecini İzmir’de sürdürmekte olup müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılamaya devam etmektedir.

Danimarka'lı üretici MEENJET El Terminali Yazıcısı, Minijet INLTD ve Saturun firmasının Türkiye distribütörlüğünü yapmakla birlikte Marmara, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde hizmetleri ile kodlama sektöründe 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlere minimum zamanda maksimum verimlilik sağlamayı ilke edinmiştir.

Yedek parça ve sarf malzeme ürünlerimiz %100 yurtdışından temin edilerek en kısa sürede müşterilerimize iletilmek üzere stoklarımızda bulundurulmaktadır. Alden, üretim hatlarınızda kullandığınız kodlama cihazları için her türlü otomasyon ürünlerini ve gereksinim olan servis desteğini 7/24 sağlamaktadır.

Alden Teknik Bayileri

Alden Teknik olarak; İzmir merkez olmak üzere Türkiye'nin 5 farklı bölgesindeki bayi ve kurumsal ortaklarımızla her zaman en kısa sürede ihtiyaçlarınıza çözüm ortağı olmak için çalışıyoruz.

Türkiye genelinde Ege bölgesi, Marmara, Karadeniz, İç anadolu ve Akdeniz ve Çukurova bölgelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.